سانسور اروپا انگلیس انگلیس تاثیر گذار

سانسور: اروپا انگلیس انگلیس تاثیر گذار بین الملل ترزا می نخست وزیر انگلیس نخست وزیر ژاپن

گت بلاگز اخبار حوادث 7ماه است که تنها خواهرم را ندیده ام ، زندگی تلخ پسر15ساله ای که جهت جلب دوستی پدر،برایش مواد برد

پسری نوجوان که جهت جلب دوستی پدرش و نزدیک‌شدن به او مواد مخدر حمل کرده ‌بود، از سوی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.

زندگی تلخ پسر15ساله ای که جهت جلب دوستی پدر،برایش مواد برد/7ماه است که تنها خواهرم را ندیده ام

عبارات مهم : دوستی

پسری نوجوان که جهت جلب دوستی پدرش و نزدیک شدن به او مواد مخدر حمل کرده بود، از سوی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.

شرق نوشت: این متهم که بعد از بازداشت مشخص شد زندگی نابسامانی دارد، بعد از جدایی پدرومادرش و گرفتاری آنها در اعتیاد جهت جلب دوستی پدرش موادی را که او درخواست کرده بود با خود حمل کرد و به سمت منزل پدری می رفت که به وسیله مأموران بازداشت شد.

آرش ١٥ساله ششم شهریور امسال هنگامی که سوار بر ماشین می خواست بسته ای مشکوک را به پدرش برساند، در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی مأموران کلانتری ١٣٢ نبرد دستگیر شد. مأموران پلیس در بازرسی بدنی پسر نوجوان بسته ای حاوی ٣١ گرم هروئین و ١٠ گرم شیشه کشف و پسر نوجوان را بازداشت کردند. این متهم که تلاش در پنهان کردن ماجرا داشت، در بازجویی ها اعتراف کرد قصد داشته مواد را از منزل ناپدری اش در خیابان شوش به منزل پدرش در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران برساند.

7ماه است که تنها خواهرم را ندیده ام ، زندگی تلخ پسر15ساله ای که جهت جلب دوستی پدر،برایش مواد برد

این پسر دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران که خاص پیگیری به جرائم اطفال هست، به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار محاکمه شد. وی در تشریح شرح زندگی اش گفت: پدرم سال هاست معتاد هست. به همین خاطر مادرم از او جدا شد و دو سال بعد با مرد جوانی ازدواج کرد. ولی چون مادرم هم به دام اعتیاد افتاده بود، شش ماه قبل به اتهام حمل مواد مخدر بازداشت شد و حالا در زندان هست. در این مدت من با ناپدری ام زندگی می کردم. ناپدری ام مرد بدی نیست، ولی هیچ وقت با من مثل فرزندش واکنش‌ها نمی کرد. ضمن اینکه من از کودکی هر لحظه دنبال دوستی پدرم بودم.

از هنگامی که به یاد دارم، او گرفتار مواد بود و هر لحظه در منزل ما دعوا و درگیری بود. اینکه با پدرم خوب داشته باشیم و یک بار هم که شده است دستم را بگیرد و من را به گردش ببرد، برایم یک حسرت شده است بود. هر لحظه دنبال این بودم که رابطه ام را با پدرم خوب کنم. تا اینکه یک روز قبل از اینکه بازداشت شوم، پدرم برابر درِ منزل ناپدری ام آمد و بسته ای مشکوک را به من داد. او که مصرف کننده شیشه و هروئین هست، از من خواست تا بسته را برابر درِ منزل اش ببرم. چون پدرم از اینکه می دید من با ناپدری ام زندگی می کنم، از من ناراحت بود.

پسری نوجوان که جهت جلب دوستی پدرش و نزدیک‌شدن به او مواد مخدر حمل کرده ‌بود، از سوی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.

وی ادامه داد: با اینکه پدرم را خیلی دوست داشتم ولی چون در کودکی آسیب دیده بودم دلم نمی خواست هر لحظه کنارش باشم، ولی از اینکه ناراحت می دیدمش خوشحال نبودم و دلم می خواست رابطه دوستانه ای با پدرم داشته باشم. در آن لحظه به هیچ چیز جز پدرم فکر نمی کردم و تنها خواسته ام این بود که پدرم خوشحال شده است و دوباره من را دوست داشته باشد تا بتوانیم کنار هم باشیم. جهت اینکه دل او را به دست بیاورم و او را خوشحال کنم، بسته را از او تحویل گرفتم. صبح روز اتفاق با آنکه گواهی نامه رانندگی نداشتم سوار ماشین ناپدری ام شدم تا بسته را به پدرم برسانم. در میان راه یکی از دوستان پدرم که او هم معتاد هست، من را دید و سوار ماشین شد. چند دقیقه بعد مأموران پلیس سر رسیدند و من را بازداشت کردند.

پسر نوجوان راجع به علت بازداشتش گفت: دوست پدرم معتاد بود و صورتش کاملا نشان می داد که اعتیاد دارد من هم که فرزند بودم و پشت فرمان نشسته بودم، همین اوضاع مأموران را مشکوک کرد و آنها دستور ایست دادند و بعد هم مواد را از داخل ماشین پیدا کردند.

وی ادامه داد: باور کنید من فقط جهت اینکه پدرم من را دوست داشته باشد دست به این کار زدم. حالا نزدیک به هفت ماه است که در کانون اصلاح و تربیت هستم و در این مدت خواهر کوچکم را که در منزل مادربزرگم در شهرستان زندگی می کند، ندیده ام. خواهرم تنها کسی است که من در زندگی دارم. ما رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم چون پدرومادرمان معتاد بودند و ما از همدیگر مواظبت می کردیم. بعد از اینکه مادرم زندانی شد، من از خواهرم مواظبت می کردم ولی با زندانی شدن من خواهرم را به شهرستان فرستادند تا مادربزرگم از او مواظبت کند. می دانم او هم شرایط خوبی ندارد، چون مادربزرگم پیر است و قدرت اینکه به خواهرم پیگیری کند را ندارد. من از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم و خواهش می کنم هنگامی که برایم حکم صادر می کنند اوضاع زندگی من و سرنوشتی را که خواهرم دچارش می شود در نظر بگیرند.

7ماه است که تنها خواهرم را ندیده ام ، زندگی تلخ پسر15ساله ای که جهت جلب دوستی پدر،برایش مواد برد

سپس وکیل متهم نوجوان به دفاع پرداخت و گفت: با توجه به اینکه متهم ١٥ سال دارد و در خانواده ای نابسامان بزرگ شده است و پدرومادری معتاد دارد و هر لحظه تنها بوده و کسی نبوده که به او بیاموزد باید چطور واکنش‌ها کند و چه کارهایی جهت او خطرناک است و حرمت عملی را که مرتکب شده است به درستی نمی دانسته هست، از دادگاه تقاضای تخفیف در مجازاتش را دارم.

پسری نوجوان که جهت جلب دوستی پدرش و نزدیک‌شدن به او مواد مخدر حمل کرده ‌بود، از سوی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.

واژه های کلیدی: دوستی | زندگی | معتاد | نوجوان | بازداشت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog