سانسور اروپا انگلیس انگلیس تاثیر گذار

سانسور: اروپا انگلیس انگلیس تاثیر گذار بین الملل ترزا می نخست وزیر انگلیس نخست وزیر ژاپن

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هرکول پوآرو روزنامه‌دار می‌شود

«دوید ساچت» ـ بازیگر مشهور سریال «پوآرو» ـ نقش مدیر مسوول یک روزنامه را بازی می‌کند.

هرکول پوآرو روزنامه‌دار می‌شود

هرکول پوآرو روزنامه دار می شود

عبارات مهم : اخبار

«دوید ساچت» ـ بازیگر مشهور سریال «پوآرو» ـ نقش مدیر مسوول یک روزنامه را بازی می کند.

به گزارش ایسنا، «گاردین» نوشت: «دیوید ساچت» بازیگر مطرحی که با سریال کارآگاهی «هرکول پوآرو» آشنا می شود، در یک مینی سریال از شبکه «بی.بی.سی» نقش مدیر مسوول یک روزنامه را ایفا می کند.

هرکول پوآرو روزنامه‌دار می‌شود

این مینی سریال شش قسمتی داستان دو روزنامه را که یکی لیبرال و دیگری نشریه ای زرد هست، بعد از جریان رسوایی شنود تلفنی روایت می کند. کارگردانی این مینی سریال به «تیم وان» که ساخت سریال «دکتر فاستر» را بر عهده داشته، سپرده شده است است.

«مایک بارتلت» که سریال هایی چون «دکتر فاستر» و «پادشاه چارلز سوم» را در کارنامه اش دارد، نویسنده این پروژه تلویزیونی هست. او تلاش دارد در این سریال به اهمیت رسانه ها و روزنامه ها بپردازد و معضلات اخلاقی خبرنگاران و سردبیران را به تصویر بکشد.

«دوید ساچت» ـ بازیگر مشهور سریال «پوآرو» ـ نقش مدیر مسوول یک روزنامه را بازی می‌کند.

این سریال همچنین قصد دارد دلایل خدشه دار شدن وجهه روزنامه نگاران و خبرنگاران در انظار عمومی را توضیح دهد و اندکی این تصویر را اصلاح ببخشد.

«ساچت» ۷۱ ساله در این فیلم نقش مدیر مسوول و مالک حق نشر روزنامه «پست» را که از زیرمجموعه های «اخبار جهان» هست، ایفا می کند. از دیگر بازیگرانی که در این سریال هنرنمایی می کند، می توان به «پاپا اسیدو»، «شین زازا»، «الی کندریک»، «میرا رید» و «بن چاپلین» اشاره کرد.

فیلمبرداری این پروژه از ماه اکتبر شروع می شود و پخش آن از سال ۲۰۱۸ شروع خواهد شد.

هرکول پوآرو روزنامه‌دار می‌شود

«دیوید ساچت» بازیگر مشهور انگلیسی متولد ۱۹۶۴ از سال ۱۹۸۹ در مشغول بازی در نقش «هرکول پوآرو» ـ کارآگاه مشهور بلژیکی ـ است و در بیش از ۶۵ اثر تلویزیونی از تمامی داستان های «آگاتا کریستی» با محوریت شخصیت کارآگاه مشهور داستان های وی ـ «هرکول پوآرو» ـ حضور یافته است.

واژه های کلیدی: اخبار | سریال | بازیگر | داستان | روزنامه | بازیگران | روزنامه نگار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog