سانسور اروپا انگلیس انگلیس تاثیر گذار

سانسور: اروپا انگلیس انگلیس تاثیر گذار بین الملل ترزا می نخست وزیر انگلیس نخست وزیر ژاپن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشور عزیزمان ایران ۱۰ نفره هم خوب بازی کرد/ نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم ، تائه‌یونگ

سرمربی تیم فوتبال کره‌جنوبی گفت: برابر کشور عزیزمان ایران نتوانستیم عملکرد فنی خوبی داشته باشیم.

کشور عزیزمان ایران ۱۰ نفره هم خوب بازی کرد/ نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم ، تائه‌یونگ

تائه یونگ: کشور عزیزمان ایران ۱۰ نفره هم خوب بازی کرد/ نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال کره جنوبی گفت: برابر کشور عزیزمان ایران نتوانستیم عملکرد فنی خوبی داشته باشیم.

به گزارش تسنیم، تائه یونگ بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر کشور عزیزمان ایران گفت: نه تنها وقت ما جهت آماده سازی تیم کوتاه بود، بلکه امروز زمین چمن هم اوضاع خوبی نداشت و نتوانستیم عملکرد فنی خوبی داشته باشیم.

کشور عزیزمان ایران ۱۰ نفره هم خوب بازی کرد/ نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم ، تائه‌یونگ

وی در پاسخ به این سؤال که تیم کشور عزیزمان ایران در بازی امروز تلاش می کرد فاصله بازیکنان کره را با یکدیگر زیاد کند و چه نظری در این خصوص دارد، اظهار داشت: ایرانی ها به طور کلی بازیکنانی دارند که بسیار خوب بازی می کنند. آنها با دقت روی روش بازی خود تمرکز دارند و چشم به ضد حملات می دوزند. با توجه به اینکه اگر گل می خوردیم، رسیدن به نقطه اول بازی سخت می شد، از حملات بی مهابا خودداری کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در تصویر العمل به این مسئله که تیمش در نیمه دوم از یک یار زیاد سود می برد، ولی آیا نتوانست از تعویض های خود بهره ای ببرد، گفت: در تعویض ها زیاد تلاش کردم شرایط بازی را عوض کردن بدهم، ولی بازیکنان جایگزین هم موفق به گلزنی نشدند. من تمام تلاش خودم را کردم. تیم کشور عزیزمان ایران هم بعد از 10 نفره شدن با تاکتیک 1-4-4 بازی کرد و تلاش ما استفاده از توپ های دوم بود.

سرمربی تیم فوتبال کره‌جنوبی گفت: برابر کشور عزیزمان ایران نتوانستیم عملکرد فنی خوبی داشته باشیم.

تائه یونگ در خصوص اینکه با پیروزی چین شرایط گروه کمی پیچیده شده است هست، تأکید کرد: تمام تلاش ما تا به امروز بازی با کشور عزیزمان ایران بود و از حالا خودمان را جهت بازی با ازبکستان آماده می کنیم تا به پیروزی برسیم.

وی راجع به اینکه کره چندان شرکت یافته بازی نمی کند و این عنوان چه دلیلی دارد، گفت: موافقم، ولی من وقت کوتاهی جهت تمرین دادن تیم داشتم و ترکیب مهم ما فقط یک روز کنار هم تمرین کردند. سخت بود که آنها را با تاکتیک تازه هماهنگ کنیم. خط حمله ما در مدت وقت طولانی تمرینات ما، فقط یک روز وقت تمرین کردن داشت و در یک روز نمی توان عوض کردن چندانی داد. همچنین شرایط بد چمن هم کار را سخت تر کرد. بازیکنان کشور عزیزمان ایران حتی در این زمین چمن هم قدرت خود را حفظ کردند، ولی شرایط جهت بازیکنان ما کمی سخت شد. بازی اصلاً ساده نبود و فکر می کنم اگر در یک زمین چمن خوب بازی می کردیم، شرایط بهتر بود. تمام تلاش مان را کردیم و متأسفم که پیروز نشدیم. بازیکنان کشور عزیزمان ایران امروز خیلی خوب بودند و به موفقیت رسیدند، ولی ما خوب نبودیم.

سرمربی تیم ملی کره جنوبی در تصویر العمل به این پرسش که آیا جهت بازی با ازبکستان تغییری در تیمش خواهد داد یا نه، گفت: من امروز فقط به دنبال کسب پیروزی بودم، ولی متأسفانه خوش شانس نبودیم. به این حال جهت بازی با ازبکستان بی قید و شرط به دنبال پیروزی هستیم، ولی عوض کردن تاکتیک، کمی سخت است.

کشور عزیزمان ایران ۱۰ نفره هم خوب بازی کرد/ نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم ، تائه‌یونگ

تائه یونگ با اشاره به توانایی بازیکنان خود در خط حمله، گفت: مهاجمان به توانایی های شخصی بیشتری نسبت به کار تیمی نیاز دارند. به همین علت سون هیونگ مین، هوانگ هی چان و کئون چانگ هوون را در خط حمله قرار دادیم و قصد داشتیم از یک سمت به کشور عزیزمان ایران ضربه بزنیم. هرچند بازیکنان کشور عزیزمان ایران به لحاظ فیزیکی و شرکت دفاعی بسیار خوب کار کردند. حتی بعد از اینکه یک نفر آنها اخراج شد، به خوبی کار کردند.

وی در خصوص اینکه آیا از لی دونگ گوک، دیر استفاده کرد و او را در آخرهای بازی به زمین فرستاد، گفت: اگر فکر می کردیم که حضور او می تواند ثمری جهت ما داشته باشد، سریعتر این کار را می کردیم. با اوضاع موجود شانس خود را جهت گلزنی دنبال می کردیم، چون یک نفر زیاد از کشور عزیزمان ایران داشتیم. من به قدرت لی دونگ گوک حتی جهت یک دقیقه هم اعتقاد داشتم. اگر او دیرتر به زمین آمد، به این علت بود که بازیکنان حاضر در زمین خوب کار می کردند.

سرمربی تیم فوتبال کره‌جنوبی گفت: برابر کشور عزیزمان ایران نتوانستیم عملکرد فنی خوبی داشته باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog